Udruga Regoč na 22. Katarinskom sajmu

Objavljeno: 23. 11. 2017 - Galerija

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Regoč Slavonski Brod sudjeluje i ove godine na tradicionalnom 22. Katarinskom sajmu obrtništva, malog i srednjeg poduzetništva u organizaciji Grada Slavonskog Broda koji će se održati od 23. do 26. studenog 2017. godine u Športskoj dvorani Vijuš u Slavonskom Brodu.

Na sajmu su prisutni izlagači iz različitih sektora industrije kao što su prehrambena, uslužna, proizvodna, proizvođači autohtonih i tradicijskih proizvoda, ali i obrtničke i gospodarske komore, udruge, srednje škole, županije, medijski predstavnici i ostale gospodarski relevantne institucije. Kao najveće gospodarsko okupljanje na području Slavonskog Broda i županije Brodsko-posavske sajam je prošle godine privukao 280 izlagača i 25 000 posjetitelja.

Nadamo se uspješnom odazivu i ove godine jer su tjedni truda iza nas, a sve kako bismo Vam predstavili svoje kreativne uratke na štandu Udruge. Ovim putem Vas pozivamo da nam budete dragi gosti!