“TKO ŠTEDI – VIŠE VRIJEDI”

Objavljeno: 03. 11. 2011 - Vijesti

Svjetski Dan štednje Regočevci su obilježili održavanjem edukative radionice „tko štedi – više vrijedi“ u suradnji sa Wustenrot stambenom štedionicom. Voditeljica radionice gđa. Sanja Šumbera (voditeljica poslovnice Wustenrot u Sl.Brodu) je na vrlo jednostavan način objasnila Regočevcima način štednje, vrijednost novca i ukazala na pozitivne strane štednje i čuvanja novca.

Koliko je radionica bila edukativna i uspješna najviše pokazuju pozitivni komentari članova, koji su se odlučil štediti u svojim kasicama koje su svi dobili na poklon, a još više je obradovala vijest da je Wustenrot donirao Udruzi nešto kuna kako bi potakao i ostale te ukazao na potrebu i vrijednost štednje.

Zahvaljujemo Wustenrotu na donaciji i gđi. Sanji Šumberi na suradnji i vjerujemo da će se ova suradnja i dalje nastaviti.