Radionica u gradskoj knjižnici

Objavljeno: 15. 02. 2012 - Vijesti

“Ljubav ne poznaje različitosti”

Radionica u Gradskoj knjižnici je ovaj puta prošla u pravom valentinovskom i prijateljskom ozračju.

Voditeljica radionice gđa. Ružica Bogovečki je Regočevcima vrlo slikovito predstavila i ispričala poučnu priču „ljubav ne poznaje različitosti“. Uz komentiranje i diskusiju o ponašanju i postupcima glavnih likova priče (žabca i patkice), razgovaralo se o prijateljstvu, ljubavi i ljepoti zajedničkog druženja i prihvaćanja bez obzira na naše međusobne različitosti.

Podjeljeni u dvije ekipe članovi su sudjelovali u natjecateljskim „igrama motorike“, koje utječu na razvoj motoričkih sposlobnosti, ali i na radost i zadovoljstvo koje utječe na sprečavanje agresije i depresije.

Oni koji su bili manje uspješni u „igrama motorike“ iskazali su se plesnim umjećem gdje je „strogi žiri“ odabrao najbolje plesne parove.
Na laganom odmoru uz čaj i kekse, kratko ponavljajući što smo naučili, već smo dogovorili i termin sljedeće  radionice u ožujku koju Regočevci  s nestrpljenjem očekuju.