Predstavnici Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država u Udruzi Regoč

Objavljeno: 08. 05. 2019 - Galerija

Veleposlanstvo Sjedinjenih Američkih Država nedavno je pokrenulo inicijativu pod imenom „MeetUS”, čiji je cilj oformiti grupu stručnjaka za svaku pojedinu županiju koji će raditi na proširenju i jačanju djelovanja Veleposlanstva SAD-a u Hrvatskoj. Svake godine tim sastavljen od američkih i lokalnih djelatnika Veleposlanstva usredotočit će se na jednu županiju kako bi ojačao suradnju s lokalnim predstavnicima svih sektora društva. Cilj inicijative je ojačati i zadržati dobre odnose s ključnim sudionicima u javnoj upravi, gospodarstvu, obrazovanju i civilnom društvu u cijeloj Hrvatskoj. Cilj ove inicijative je da se djelatnici Veleposlanstva predstave, upoznaju s lokalnim potrebama i pronađu načine za suradnju. Tim povodom su predstavnici Veleposlanstva Sjedinjenih Američkih Država posjetili Udrugu Regoč i upoznali se s korisnicima i radom Udruge Regoč.