OKRUGLI STOL NA TEMU “ŠIRENJE MREŽE SOCIJALNIH USLUGA”

Objavljeno: 16. 05. 2018 - Galerija

U sklopu obilježavanja Nacionalnog dana osoba s intelektualnim teškoćama održan je 16. svibnja 2018. godine okrugli stol u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama na temu “Širenje mreže socijalnih usluga”. Okrugli stol moderirala je predsjednica Hrvatskog saveza Mirjana Jakovčev, a sudjelovali su predstavnica Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Ivančica Mamek Jagić, zamjenica pravobraniteljice za osobe s invaliditetom Mira Pekeč-Knežević, predstavnici SOIH-a, Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, Centra Stančić, Centra za rehabilitaciju Zagreb, Hrvatskog saveza udruga tjelesnih invalida, Policijske akademije, Dječjeg vrtića Kustošija i predstavnici udruga članica Saveza.