Obilježavanje Dana osoba s invaliditetom

Objavljeno: 07. 12. 2017 - Galerija

Cjelotjedni program obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom završio je 6. prosinca svečanom proslavom u Bukovlju, nedaleko od Slavonskog Broda.

Uz svečanu sjednicu, kulturna i sportska događanja, okupljanje u Bukovlju bilo je šlag na tortu. Na zabavi su sudjelovali članovi svih udruga Povjerenstva za osobe s invaliditetom Grada Slavonskog Broda. Ove godine na jubilarnom desetom okupljanju sudjelovalo je više od 350 članova udruga i uzvanika. Kao i svake godine do sada, najmlađe je razveselio sv. Nikola. Članovi Udruge Regoč tjednima su marljivo uvježbavali pjesme te su sudjelovali u prikladnom programu sa zborom osoba s intelektualnim teškoćama.

Tjedan koji je iza nas bio je vrijeme  da uz uz programske aktivnosti istaknemo i probleme s kojima se još uvijek susreću osobe s invaliditetom.