“Noć muzeja” u muzeju Brodskog posavlja

Objavljeno: 30. 01. 2012 - Vijesti

SLAVONSKI BROD

Uspjehu tradicionalne sedme Noći muzeja održane u 80 gradova i mjesta diljem Hrvatske pridonijela je bogatim programom  Galerija umjetnina grada Slavonskog Broda i Muzej Brodskog Posavlja Sl.Brod.

Naša Udruga već godinama vrlo uspješno surađuje sa Muzejom Brodskog Posavlja kroz organizirane edukativne  radionice te smo se rado odazvali pozivu i svojim radovima (izradom slika i torbica  od zlatoveza) sudjelovali na  postavljenoj izložbi  „Slavonske teme – Brodski motivi“. Regočevci koji redovito sudjeluju u radionici zlatoveza (pod vodstvom gđe. Elide Baltić)  i ovom prigodom su  pokazali i prezentirali svoj rad lokalnoj zajednici.
Posjetitelji su ugodno iznenađeni uspjehom i  stečenim kompetencijama naših korisnika u vještini zlatoveza,  pružili su im punu podršku za daljnji  rad i aktivnosti.Kulturno-zabavni program i postavljenu izložbu za  sedmu  Noć muzeja u Slavonskom Brodu privukla je oko  2.600 posjetitelja.