Gastro natjecanje “Amorova žlica” – za društvo jednakosti u Zagrebu 21.11.2021. godine

Objavljeno: 21. 11. 2021 - Vijesti

Udruga UNUO je ove godine samoinicijativno pokrenula nacionalni projekt “Društvo jednakosti”. U sklopu projekta Udruga održava GASTRO natjecanje “Amorova žlica” za društvo jednakosti na razini države za osobe sa invaliditetom u dobi iznad 17 godina.
U velikoj dvorani Crkve svetog Antuna Padovanskog u Zagrebu naša je Nikolina sudjelovala u drugom polufinalnom natjecanju ovog velikog gastro natjecanja. Pred članovima stručnog žirija, natjecateljima i publikom odradila je odličan posao i pokazala svoje kulinarske vještine u pripremi predjela, glavnog jela i deserta.
Ponosni smo što smo dio ovog natjecanja i divne organizacije, a još više smo ponosni na našu Nikolinu i njen trud i rad. Bravo Nikolina!