Donacija Raiffeisen banke – 21.10.2016.

Objavljeno: 21. 10. 2016 - Galerija

img_4213
Danas je u Slavonskom Brodu održana proslava 15. godišnjice otvorenja prve poslovnice RBA. Svečanoj proslavi prisustvovali su čelnici grada Slavonskog Broda: Mirko Duspara, gradonačelnik i Tea Tomas, dogradonačelnica grada Slavonski Brod, kao i župan Brodsko-posavske županije Danijel Marušić, a svečano otvorenje predvodio je Ivan Žižić, član Uprave RBA s Krunoslavom Baumschabel-Banić, direktoricom Regije za poslovanje s pravnim subjektima. RBA je iskoristila ovu priliku da podsjeti na svoju suradnju s lokalnom zajednicom te donirala iznose od 15 tisuća kuna dvjema udrugama – udruzi Regoč i udruzi Slap. Korisnici udruge Regoč su u znak zahvale otpjevali nekoliko pjesama tokom same proslave. Ovim putem se još jednom zahvaljujemo Raiffeisen banci.