Akcija prikupljanja rabljene odjeće i predmeta

Objavljeno: 02. 03. 2018 - Galerija

Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Regoč Slavonski Brod poziva sve zainteresirane iz lokalne zajednice da se odazovu akciji prikupljanja rabljene odjeće i predmeta, a sve u cilju organiziranja sajma rabljene odjeće i predmeta koji će se održati na imanju Udruge u Bukovlju.

Zainteresirani mogu svoju rabljenu i očuvanu odjeću, knjige, namještaj, igračke, aparate, potrepštine za domaćinstvo i sl. donijeti u prostorije Udruge u Slavonskom Brodu, Mikrorajon 13. Donirati možete sve što je očuvano, čisto i u dobrom stanju, a što Vama ne treba.

Cilj ove akcije je motivirati građane da doniraju rabljenu odjeću i predmete, ali i potaknuti druge na korištenje rabljenoga, te prikupljanje donacija potrebnih za opremanje novog imanja Udruge.