Advent u Bukovlju

Objavljeno: 23. 12. 2017 - Galerija

Dana 22. prosinca 2017. godine nakon tradicionalnog božićnog domjenka, koji se po prvi put održao na novom imanju Udruge, korisnici, njihovi roditelji, Predsjednica Udruge i zaposlenici obišli su Adventsku bajku Općine Bukovlje, na kojoj je kao izlagač sudjelovala i sama Udruga sa svojim kreativnim uradcima.

Udruga Regoč prva je ovakva udruga na području Općine Bukovlje, a rad Udruge prepoznat je od strane Općine te je Adventska bajka bila prilika da se šira lokalna zajednica upozna s radom i aktivnostima Udruge. Suradnja Udruge Regoč i Općine Bukovlje je vrlo aktivna, a kao partneri na projektu Osnaženi roditelji=sretna obitelj radit će na poboljšanju kvalitete života na području Općine.

Svi zajedno uživali smo u prigodnim blagdanskim melodijama i toplim napitcima.