VOLONTERSKA NAGRADA ZA 2018. GODINU GRADA SLAVONSKOG BRODA

Objavljeno: 03. 12. 2018 - Galerija

Povjerenstvo za osobe s invaliditetom Grada Slavonskog Broda i ove je godine organiziralo program obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom. Na ovaj način svake se godine nastoji senzibilizirati javnost oko problema s kojima se osobe s invaliditetom susreću u svakodnevnom životu. Danas je u Velikoj vijećnici održan središnji dio programa- svečana sjednica Povjerenstva na kojoj su već tradicionalno dodijeljene godišnje volonterske nagrade za volonterski angažman pojedinaca te nagrada za poslodavca godine koji podupire zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Među ovogodišnjim dobitnici volonterskih nagrada je i naša volonterka Jelena Ivaniš, za volonterski angažman poduzetnika s ciljem pomoći osobama s intelektualnim teškoćama zbog čega smo jako sretni.

Gradonačelnik Mirko Duspara, koji je i uručio nagrade pobjednicima, istaknuo je da je njihov rad primjer kako se može doprinijeti da život naših sugrađana, bez obzira na stupanj i vrstu invalidnosti, bude što kvalitetniji.