“SUPPORT CROATIAN CHILDREN CARING FOR EACH OTHER” – Global Giving

Objavljeno: 27. 11. 2020 - donatori

Udruga Regoč sudjeluje u novom projektu sa partnerima iz Zagreba na platformi Global Giving. Više informacija o samom projektu možete pronaći na sljedećoj poveznici:

VOLONTERSKA AKCIJA: “72 sata bez kompromisa”

Objavljeno: 19. 10. 2020 - Vijesti

U tijeku je jedna od najvećih volonterskih akcija “72 sata bez kompromisa” u koju je uključena i Udruga Regoč.

U Slavonskom Brodu akciju organizira naš SKAC. Hvala svim volonterima od srca!

STOLARSKA RADIONICA U UDRUZI REGOČ

Objavljeno: 15. 10. 2020 - Vijesti

U stolarskoj radionici Udruge Regoč korisnici izrađuju ukrasne i uporabne predmete. Uvijek je veselo i dinamično!
Bravo Matej!!!

AKTIVNOSTI NA IMANJU UDRUGE REGOČ

Objavljeno: 09. 10. 2020 - Vijesti

Još jedan radni tjedan je iza nas. Kratak osvrt i album provedenih aktivnosti korisnika udruge Regoč!

ŠIRENJE MREŽE SOCIJALNIH USLUGA U ZAJEDNICI-FAZA I: “Moj prijatelj u zajednici”

Objavljeno: 05. 10. 2020 - Vijesti

ŠIRENJE MREŽE SOCIJALNIH USLUGA U ZAJEDNICI-FAZA I -(UP.02.2.2.06.0258)

Osobe s IT u većini slučajeva druže se s roditeljima i članovima obitelji. Kako bi potakli članove lokalne zajednice na druženje s osobama s IT kroz inovativnu socijalnu uslugu
“Moj prijatelj u zajednici” omogućili smo i jednima i drugima zajedničko druženje- osobama s IT uključivanje u život zajednice a članovima zajednice mogucnost prihvaćanja i senzibiliziranja.
Hvala svima koji su prepoznali važnost ove socijalne usluge i svoje slobodno vrijeme podijelili sa osobama sa IT.