“Vidim, čujem, osjećam umjetnost”- programi socijalnog uključivanja u Slavonskom Brodu za osobe s invaliditetom kroz prilagođene kulturne sadržaje

Objavljeno: 14. 10. 2021 - EU projekti

U sklopu projekta”Vidim, čujem, osjećam umjetnost”- programi socijalnog uključivanja u Slavonskom Brodu za osobe s invaliditetom kroz prilagođene kulturne sadržaje’ koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda.
Korisnici Udruge Regoč uključeni su u projektne aktivnosti zajedno sa dr.sc.Mario Kovač-hrvatski kazališni i filmski redatelj te Branko Banković-plesač, producent te plesni pedagog.Ovaj projekt nastoji stvoriti plodno tlo za aktivno uključivanje osoba s invaliditetom u kulturne i umjetničke sadržaje pružajući im ljepotu slikarskih djela’ doživljaj likovne umjetnosti’ spektar boja’ poeziju na znakovnom jeziku i fizičku interpretativnost.Projektne aktivnosti provode se u Galeriji Ružić.