USUSRET NACIONALNOM DANU OSOBA S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA

Objavljeno: 14. 05. 2018 - Vijesti

USUSRET NACIONALNOM DANU OSOBA S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA

Hrvatski Sabor 31. ožujka 2017. godine donio je jednoglasnu odluku o proglašenju Nacionalnog dana osoba s intelektualnim teškoćama koji se od tada obilježava 16. svibnja.

Ove srijede, 16. svibnja 2018. godine obilježiti ćemo NAŠ DAN u Zagrebu, Park Zrinjevac na Trgu Nikole Šubića Zrinskog, u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama, a sve pod motom: “STAVI NAOČALE-PROMIJENI POGLED”. Svečano obilježavanje Nacionalnog dana osoba s intelektualnim teškoćama održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku te Gradonačelnika Grada Zagreba.

Prigodni program održat će se u Glazbenom paviljonu, u središtu Parka Zrinjevac, gdje će se osobe s intelektualnim teškoćama predstaviti svojim kulturno-umjetničkim nastupima, a na štandovima će izložiti svoje kreativne ručne radove. U tijeku cjelodnevnog događanja prisutne će zabavljati glazbeni bend.

Ovim putem Vas pozivamo da nas posjetite, STAVITE NAOČALE I PROMIJENITE POGLED!

Vidimo se!

 

https://hrti.hrt.hr/video/show/4656190/