„Unaprjeđenje kompetencija koje doprinose trajnoj socijalnoj uključenosti“ – radionice informatičkih vještina

Objavljeno: 14. 09. 2020 - EU projekti

U sklopu projekta UP.02.1.1.06.0078 „Unaprjeđenje kompetencija koje doprinose trajnoj socijalnoj uključenosti“ koji sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda početkom mjeseca rujna 2020. godine započela je provedba neformalne edukacije- radionica informatičkih vještina u prostoru udruge Regoč za korisnike projekta Brodsko-posavske županije. Cilj radionica informatičkih vještina je educirati korisnike projekta kroz 3 modula: osnove rada na računalu, osnove Office programa i osnove interneta.

Za potrebu održavanja radionica izvoditelj edukacije je razvio programe i izradio priručnik koji je dostupan na:

PRIRUČNIK ZA INFORMATIKU BPŽ