Susret Klubova Udruga za pomoć osobama s MR, Vukovar 2011.

Objavljeno: 17. 09. 2011 - Galerija

Društvo za pomoć mentalno retardiranim osobama Vukovar 17. rujna 2011.  organiziralo je susret Udruga članica Hrvatskog saveza udruga osoba s mentalnom retardacijom pod nazivom GOLUBICA – 20 GODINA POSLIJE. Na susretu se okupilo oko 15-ak udruga među kojima i naša Udruga sa 10 članova pod vodstvom predsjednice Udruge gđe. Mirjane Jakovčev.  Regočevci su sudjelovali u sportskim natjecanjima u pikadu, visećoj kuglani, karikama, i natjecanju u pjevanju.

Kući su se vratili ponosni na osvojeno 2. ekipno mjesto u pikadu i 1. mjesto u pikadu na pojedinačnom  natjecanju koje je osvojio naš Tomislav Mlinarić.

Nakon natjecanja, podijeljena su priznanja, a svi sudionici su imali zajednički ručak i zabavni program.