STUDIJSKO PUTOVANJE NJEMAČKA – NIZOZEMSKA ŠIRENJE MREŽE SOCIJALNIH USLUGA U ZAJEDNICI-FAZA I -(UP.02.2.2.06.0258)

Objavljeno: 15. 10. 2021 - Uncategorized

U sklopu projekta “Moj prijatelj u zajednici” Udruga Regoč organizirala je studijsko putovanje za stručnjake iz četiri županije. Sudionici studijskog putovanja imali su priliku vidjeti primjere dobre prakse Njemačke i Nizozemske; odličan primjer u Njemačkoj gdje su u ugostiteljskom objektu otvorenom za javnost zaposlenici i osobe s intelektualnim teškoćama, inkluzivne farme u Nizozemskoj kao alternativna opcija pružateljima usluga poludnevnog ili cjelodnevnog boravka za djecu s teškoćama u razvoju, osobe s intelektualnim teškoćama, invaliditetom ili neku drugu osjetljivu skupinu i još mnogo primjera dobre prakse koji su oduševila sudionike studijskog putovanja. Veliko zadovoljstvo nam je što smo omogućili sudionicima putovanja da vide i upoznaju se s novim primjerima dobre prakse i prenesu neka nova znanja i vještine u svoj budući rad i mogućnost suradnje na nekim novim projektima.