Sajam poslova 2014…

Objavljeno: 20. 11. 2014 - Vijesti

IMG_061224.10.2014. Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Slavonski Brod, već sedmu godinu zaredom organizira Sajam poslova. Sajam je namijenjen poslodavcima, obrazovnim institucijama, udrugama, nezaposlenim osobama, studentima i svima ostalima koji traže posao.
Naša Udruga je i ove godine sudjelovala kao izlagač, te predstavila svoj rad i djelovanje lokalnoj zajednici, ali i stupila u kontakt sa osbama koje su zainteresirane za sudjelovanje u programima volontiranja organiziranih u našoj Udruzi. Pozitivno smo iznenađeni velikim brojem prijavljenih osoba za volonterstvo što je svakako veliki pomak u prepoznavanju važnosti volontiranja od strane lokalne zajednice, a s druge strane uvelike će doprinijetu razvoju volonterskih aktivnosti u našoj Udruzi i podizanju kvalitete rada.
Sajam poslova je održan pod pokroviteljstvom Brodsko-posavske županije.