Radionica za izradu aranžmana i ukrasa od umjetnog cvijeća u sklopu projekta „ I ja radim i doprinosim! “

Objavljeno: 22. 01. 2018 - Vijesti

Europska unija

Danas u  prostorijama Udruge Regoč održana je zadnja od tri Radionice za nezaposlene članove društvenog poduzeća Regoč. Radionica je namijenjena osobama s intelektualnim teškoćama i nezaposlenim roditeljima osoba s intelektualnim teškoćama kako bih unaprijedili svoja stručna znanja i vještine za potencijalno zapošljavanje u društvenom poduzeću, no i kako bi poboljšali svoju situaciju na tržištu rada. Sudionici su bili vrlo zainteresirani za učenje. Rado su sudjelovali i primjenjivali stečena znanja. Naučili su puno novog i korisnog, što će imati prilike primijeniti u radu Udruge, te su dobili pregršt novih ideja za daljnji rad Udruge. Izvoditeljica Jelena Zoranović – Johannessen bila je vrlo zadovoljna sudionicima, njihovim odazivom, interesom, strpljivošću i marljivošću.

Danas u  prostorijama Udruge Regoč održana je zadnja od tri Radionice za nezaposlene članove društvenog poduzeća Regoč. Radionica je namijenjena osobama s intelektualnim teškoćama i nezaposlenim roditeljima osoba s intelektualnim teškoćama kako bih unaprijedili svoja stručna znanja i vještine za potencijalno zapošljavanje u društvenom poduzeću, no i kako bi poboljšali svoju situaciju na tržištu rada. Sudionici su bili vrlo zainteresirani za učenje. Rado su sudjelovali i primjenjivali stečena znanja. Naučili su puno novog i korisnog, što će imati prilike primijeniti u radu Udruge, te su dobili pregršt novih ideja za daljnji rad Udruge. Izvoditeljica Jelena Zoranović – Johannessen bila je vrlo zadovoljna sudionicima, njihovim odazivom, interesom, strpljivošću i marljivošću.

Više informacija na: www.strukturnifondovi.hr i  www.esf.hr