PREDSTAVNICI UDRUGE REGOČ NA PRIMANJU KOD PREDSJEDNICE RH KOLINDE GRABAR-KITAROVIĆ

Objavljeno: 09. 10. 2018 - Galerija

Predsjednica Republike RH Kolinda Grabar-Kitarović izmjestila je ovog tjedna svoj Ured u Brodsko-posavsku županiju. Prilikom posjeta održala je mnoge bitne sastanke, a među njima su i oni s predstavnicima udruga civilnog društva. Predsjednica Grabar-Kitarović 9. listopada 2018. godine u svom Uredu je primila i  predstavnike naše Udruge na čelu s Predsjednicom Udruge mr.sc. Mirjanom Jakovčev.

Predsjednica Udruge Jakovčev predstavila je Predsjednici RH rad i aktivnosti Udruge Regoč, te programe i projekte koje Udruga provodi u cilju poboljšanja kvalitete života osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji. Govorila je i o problemima koji su zajednički svim organizacijama civilnog društva, s posebnim naglaskom na udruge osoba s intelektualnim teškoćama. Razgovor je prošao u ugodnom tonu, a naši Regočevci Tomislav i Sanja uručili su Predsjednici Grabar-Kitarović prikladne darove izrađene na kreativnim radionicama i radionicama tkanja Udruge.