Olimpijada starih sportova za osobe s invaliditetom, 2011. Vinkovci

Objavljeno: 12. 10. 2011 - Galerija

Članovi naše udruge su sudjelovali na “I. Olimpijadi starih sportova za osobe s invaliditetom”. Natjecanje je održano u Vinkovcima u Centru za rehabilitaciju „Mala Terezija“ koji je ujedno bila i organizator natjecanja uz pokroviteljstvo Grada Vinkovaca u programu „Grada prijatelj djece“.

Regočevci su sa svojom ekipom od 8 članova (Tomislav, Nikolina, Mario, Josip, Melita, Davorin, Marina i Damir)  sudjelovali u 9 disciplina

  • skakanje u vrećama
  • bacanje kamena s ramena
  • “karike na marike”
  • skok u dalj
  • trčanje 400 m
  • nošenje jaja
  • nošenje na krke
  • potezanje konopca
  • “pod zid”

Naši članovi su ovu priliku iskoristili za stjecanje novih poznanstava, razmjenu iskustva i zajedničko druženje uz animatore sa prijateljima iz drugih Udruga. Kući se vratili sa osvojenim 2.mjestom u ekipnom natjecanju i sa 5 pojedinačno osvojenih medalja.