Olimpijada starih sportova za osobe s intelektualnim teškoćama

Objavljeno: 27. 10. 2014 - Vijesti

IMG_0596U Centru za rehabilitaciju Mala Terezija Vinkovci 23.10.2014., održana je treća Olimpijada starih sportova za osobe s intelektualnim teškoćama.
Na Olimpijadi je ove godine sudjelovalo 12 udruga i ustanova iz regije između kojih i naša udruga sa četiri predstavnika (Mario, Tomislav, Jakov i Nikolina).

U organiziranom natjecanju u starim sportovima (nošenje na krke, skakanje u vrećama, nošenje jaja, skok u dalj, karike na marike, bacanje kamena, trčanje, povlačenje konopca, pod zid), Regočevci su se istaknuli sa vrlo dobrim rezultatima i vratili se kući sa jednom zlatnom, jednom srebrnom i jednom brončanom medaljom, puni pozitivnih dojmoma sa druženja obogaćeni još jednim lijepim i nezaboravnim iskustvom.