ODRŽAN HUMANITARNI KONCERT DUHOVNE GLAZBE ZA UDRUGU REGOČ

Objavljeno: 02. 07. 2018 - Galerija

Kao što smo i najavljivali, 30. lipnja održan je na gradskom Korzu humanitarni koncert duhovne glazbe u organizaciji Molitvene zajednice Srce Isusovo i Studentskog katoličkog centra. Nastupili su Marija Husar Rimac i Alan Hržica, a sva prikupljena sredstva s koncerta biti će donirana našoj Udruzi. Predsjednica Udruge Regoč mr.sc. Mirjana Jakovčev pozdravila je sve prisutne i zahvalila se u ime svih Regočevaca. Bila je to prilika da predstavi rad i aktivnosti Udruge, te planove koje se nadamo ostvariti u bliskoj budućnosti. Jedan od najvažnijih planova zasigurno je izgradnja stambenih jedinica za organizirano stanovanje na imanju Udruge u Bukovlju.

Stotine ljudi svih uzrasta okupilo se kako bi pjesmom slavili Boga. Pozitivna energija širila se našim gradom, a sretna lica Regočevaca bila su znak da je ovaj dvosatni koncert bio odličan!

Još jednom hvala svima!