AKCIJA PRIKUPLJANJA PLASTIČNIH ČEPOVA

Objavljeno: 15. 01. 2019 - Galerija

Osnovna škola Bogoslav Šulek iz Slavonskog Broda donirala je Udruzi Regoč plastične čepove koje su učenici i nastavnici prikupili u svojoj akciji kako bi pomogli onima kojima je potrebno.

Korisnici Udruge Regoč s velikim zadovoljstvom sudjelovali su u prijevozu i recikliranju plastičnih čepova.

Zahvaljujemo se učenicima i nastavnicima Osnovne škole Bogoslav Šulek što su prikupljene čepove donirali nama.

HVALA IM!!!

POTPISIVANJE UGOVORA O DODJELI FINANCIJSKIH SREDSTAVA

Objavljeno: 03. 08. 2021 - Galerija

Potpisan Ugovor o dodjeli financijskih sredstava za projekt “OSNAŽENI RODITELJI=SRETNA OBITELJ III”.

Objavljeno: 02. 08. 2021 - Galerija

Osobe s IT u većini slučajeva druže se s roditeljima i članovima obitelji. Kako bi potaknuli članove lokalne zajednice na druženje s osobama s IT kroz inovativnu socijalnu uslugu
“Moj prijatelj u zajednici” omogućili smo i jednima i drugima zajedničko druženje – osobama s IT uključivanje u život zajednice, a članovima zajednice mogućnost prihvaćanja i senzibiliziranja.
Hvala svima koji su prepoznali važnost ove socijalne usluge i svoje slobodno vrijeme podijelili sa osobama sa IT.

UNAPRJEĐENJE POSTOJEĆIH I ŠIRENJE USLUGA IZVANINSTITUCIONALNE SKRBI NA PODRUČJU ODABRANIH URBANIH AGLOMERACIJA/ PODRUČJA ODIJEK, PULA, RIJEKA, SLAVONSKI BROD, SPLIT, ZADAR I ZAGREB (UP.02.2.2.2.15.0048)

Objavljeno: 02. 08. 2021 - Galerija

U sklopu projekta Nije problem svi u Regoč!osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u radionicama psihosocijale podrške i uslugama savjetovanja.

Objavljeno: 24. 07. 2021 - Galerija

U sklopu projekta “Moj prijatelj u zajednici” osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u hortikulturalnoj terapiji.

Objavljeno: 24. 07. 2021 - Galerija

Objavljeno: 13. 07. 2021 - Galerija

U sklopu projekta “Moj prijatelj u zajednici” osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u aktivnostima svakodnevnog života.

Objavljeno: 13. 07. 2021 - Galerija