slider1slider2Zlatne kapljice dobrote za naš novi dom

Administrativni poslovi Udruge Regoč

Objavljeno: 08. 04. 2020 - Galerija

Zaposlenici na administrativnim poslovima Udruge svaki radni dan dolaze na dežurstvo u ured Udruge te na taj način obavljaju neodgodive poslove poštujući pritom mjere Stožera civilne zaštite RH. Dio zaposlenika dolazi u ured na dežurstvo, dok drugi dio radi od kuće gdje su im osigurani tehnički uvjeti za rad kako bi se svi poslovi nastavili kontinuirano i neometano odvijati.

Aktivnosti na imanju Udruge Regoč

Objavljeno: 06. 04. 2020 - Galerija

Svakodnevne aktivnosti na imanju Udruge Regoč se nastavljaju. Tako je i danas odrađenom puno posla. Kako smo zasadili bobićasto voće potrebno ga je redovno zalijeva ti kako bi što bolje raslo. Ubrali smo prvi ovogodišnji špinat koji će se termički obraditi i spremiti u hladnjak. To su samo neke aktivnosti koje su danas odrađene.

Radni zadatak – Mateja <3

Objavljeno: 06. 04. 2020 - Galerija

Kako korisnici Udruge Regoč svakodnevno dobiju svoj radni zadatak tako je i naša Mateja izvršila svoj zadatak. Mateja je pozdravila svoje drage prijatelje u Udruzi Regoč porukom: PUNO MI NEDOSTAJETE SVI! Hvala Mateja!

Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici– FAZA 1

Objavljeno: 06. 04. 2020 - Vijesti

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku donijelo je 30. ožujka 2020. godine 2. odluku o financiranju projekata u sklopu natječaja Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I. Udruzi Regoč odobreno je financiranje projekta pod nazivom “Moj prijatelj u zajednici”  u iznosu od 1.498.062,50 HRK.

2. Odluka o financiranju

Aktivnosti na imanju Udruge Regoč

Objavljeno: 03. 04. 2020 - Galerija

Aktivnosti se svakodnevno nastavljaju na Imanju Udruge Regoč u Bukovlju. Tako su i danas vrijedne ruke naših zaposlenika odradile odličan posao. U svakom vrtu trebalo bi postaviti 2 mjesta za kompostiranje bio otpada. Dok se koristi jedan kompost na drugom će se pripremiti materijal za kompostiranje. Eto tako smo i mi danas završili sa radom na naša dva komposta i u njih stavili prvi vrtni bio otpad. Sretni smo i zadovoljni odrađenim sada čekamo prvo probavljanje bio otpada da se pretvori u plodnu zemlju koju ćemo iskoristiti u našem vrtu.

Svakodnevne aktivnosti djelatnika uz poštivanje mjera Stožera civilne zaštite

Objavljeno: 03. 04. 2020 - Galerija

Trenutačno se svi nalazimo u teškoj i nezavidnoj situaciji. Ponosni smo na naše zaposlenike koji i dalje svakodnevno dolaze u Udrugu i rade brojne ativnosti i radne zadatke kako bi sve bilo spremno kada se sve smiri i naši korisnici opet počnu dolaziti u Udrugu Regoč. Kako ove godine vrlo vjerojatno nećemo obilježiti Uskrs u Udruzi, naše djelatnice svejedno izrađuju Uskrsne predmete kako bi razveselile naše korisnike i podijelili ih njima da im uljepšalju Uskrs. Isto tako, briga oko Imanja na kojem se nalazi vrt i plastenik svakodnevno iziskuje dosta vremena, rada i pažnje. Naši djelatnici svakodnevno održavaju, sade, zalijevaju, čiste, okopavaju, uzgajaju biljke u vrtu, plasteniku i aromatičnoj spirali. Svi se nadamo da ćemo se što prije vratiti u normalu.

Radni zadatak – Ivanka Sirovina

Objavljeno: 02. 04. 2020 - Galerija

Ovo je divna poruka koju je poslala naša Ivanka za svoj radni zadatak. Hvala Ivanka! 🤗❤️🥰😍

Draga teta kajo sretan vam Uskrs puno sreče i zdravlja vama i vašoj obitelji tovam želi ivanka sa obitelji i svima iz udruge regoč. Jako mi nedostaje udruga falemi moji prijatelji volim dolaziti u udrugu. Volim kad idemo u Bukovlje. Saditi krompir. I kad sadimo papriku i volim kad slavimo udrugi ROĐENDAN. I volim kad idemo na zabavu u Bukovlje.

Radni zadatak – Anastazija Bubulović

Objavljeno: 02. 04. 2020 - Galerija

Kako korisnici Udruge Regoč svakodnevno dobiju svoj radni zadatak tako je i naša Anastazija dobila svoj i izvršila ga. Anastazija je prošetala svoja dva ljubimca, izradila i poslala divnu poruku svojim prijateljima iz Udruge Regoč. Hvala Anastazija!

Svjetski dan svjesnosti o autizmu – Adam Komesarović

Objavljeno: 02. 04. 2020 - Galerija

Povodom svjetskog dana svjesnosti o autizmu i mi smo se posvetili toj temi. Tako je i naš Adam odradio svoj zadatak i pozdravio svoje prijatelje u Udruzi Regoč. Hvala Adamu!

Radne aktivnosti na imanju Udruge Regoč

Objavljeno: 02. 04. 2020 - Galerija

Svakodnevne aktivnosti na Imanju Udruge Regoč se nastavljaju. Danas su završene jučerašnje pripreme za sadnju bobičastog voća. Zasađene su sadnice malina, kupina, aronije… Jedva čekamo prve plodove!