slider1slider2Zlatne kapljice dobrote za naš novi dom

Novosti

Zaželi – faza II – 1. Odluka o financiranju

Objavljeno: 19. 06. 2020 - Uncategorized

Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.”, donijelo je prvu Odluku o financiranju za 87 projekata ukupne vrijednosti 160,8 mil HRK u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II.“ (UP.02.1.1.13) koji se financira sredstvima iz Europskog socijalnog fonda.

Udruga Regoč aplicirala je na natječaj u ožujku te joj je Odlukom odobreno 650.060,00 HRK za projekt pod nazivom “Zaželi – Regoč”, uz stopu vlastitog sufinanciranja od 0 %. Projektom se planira zapošljavanje 7 žena koje će pomagati ukupno 42 korisnika sa područja grada Slavonskog Broda.

http://www.esf.hr/wordpress/wp-content/uploads/2020/02/1.-Odluka-o-financiranju_Za%C5%BEeli-2-1.pdf

USLUGA OSOBNA ASISTENCIJE – EUROPSKI SOCIJALNI FOND

Objavljeno: 01. 06. 2020 - Galerija

Asistenti i korisnici usluge osobne asistencije Udruge Regoč u svakodnevnim aktivnostima! 😀
Udruga Regoč provodi projekt osobne asistencije financiran iz Europskog socijalnog fonda petu godinu zaredom. Projekt „Usluga osobne asistencije za osobe s intelektualnim teškoćama i invaliditetom Slavonski Brod“ – UP.02.2.2.09.0067. financiran iz Europskog socijalnog fonda u sklopu poziva „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II“ omogućio je uslugu osobne asistencije za 22 korisnika i njihove obitelji kojima je najpotrebnija pomoć i podrška.

USLUGA OSOBNE ASISTENCIJE – EUROPSKI SOCIJALNI FOND – POZIV ZA NOVE KORISNIKE

Objavljeno: 01. 06. 2020 - Vijesti

Udruga Regoč planira prijavu na natječaj Europskog socijalnog fonda “Razvoj usluge osobne asistencije – faza III”. Ovim putem pozivamo sve zainteresirane roditelje osoba s intelektualnim teškoćama da nas kontaktiraju kako bi na vrijeme prikupili potrebnu dokumentaciju i osigurali im pružanje usluge osobne asistencije. Kontaktirati možete putem mobitela na broj: 091/604-1589 i na e-mail udruge udrugaregoc@gmail.com.

OSOBNI ASISTENTI I KORISNICI IZ PARTNERSKE UDRUGE POSEBAN PRIJATELJ IZ DUBROVNIKA

Objavljeno: 28. 05. 2020 - Galerija

Naši dragi osobni asistenti i korisnici partnerske udruge Poseban prijatelj iz Dubrovnika! Osmjesi sve govore! 🙂

PRUŽANJE USLUGE OSOBNE ASISTENCIJE

Objavljeno: 27. 05. 2020 - Galerija

Naša uvijek vedra i zadovoljna korisnica usluge osobne asistencije Marija Paljuk i njezina desna ruka osobna asistentica Štefica Katalinić u svakodnevnim aktivnostima!

 

SUDJELOVANJE UDRUGE REGOČ U VIJESTIMA SBTV-a

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Vijesti

Udruga Regoč sudjelovala je u emisiji lokalne televizije SBTV i predstavila svoju suradnju s Muzejom Brodskog Posavlja.

 

Godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Galerija

U ponedjeljak, 18. svibnja 2020. godine, Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. objavilo je I. izmjene Godišnjeg plana objave poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2020. godinu u okviru OPULJP-a. Izmjene Godišnjeg plana objave poziva objavljuju se s ciljem informiranja javnosti o promjenama u okviru planiranja Poziva, kao i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga.

Godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

Poziv za prijavu projekata i programa udruga usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2019. godinu

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Vijesti

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je 18. svibnja 2020. Odluku o financiranju Poziva za prijavu projekata i programa udruga usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2019. godinu. Prema toj Odluci, Udruzi Regoč dodijeljeno je 95.000,00 kn za projekt Osnaženi roditelji=sretna obitelj II.

Odluka o raspodjeli sredstava – djeca i obitelj 2019

AKTIVNOSTI NA IMANJU UDRUGE REGOČ

Objavljeno: 17. 04. 2020 - Galerija

Svakodnevne aktivnosti na imanju Udruge Regoč se nastavljaju. Tako je i danas odrađenom puno posla u vrtu i plasteniku. To su samo neke od aktivnosti koje su danas odrađene.

OSTANI DOMA – Izvrši radni zadatak

Objavljeno: 17. 04. 2020 - Galerija

Kako je krenuo novi radni tjedan tako je i naš Tomiskav dobio svoj novi radni zadatak. Tomislavov zadatak je da ponovi osnove rada na računalu koje je dobio na informatičkoj radionici u Udruzi Regoč. Tomi je odradio svoj radni zadatak. Hvala Tomi!