KAMP U TUHELJSKIM TOPLICAMA 18.-20.09.2014.

Objavljeno: 22. 09. 2014 - Vijesti

IMG_0328Od 18 – 20.9.2014. u organizaciji Hrvatskog saveza udruga za osobe s mentalnom retardacijom organiziran je Kamp u okviru programa „Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove“ Ministarstva socijalne politike i mladih.

U kampu je uz sudionike 32 udruge sudjelovalo i naših pet članova, dva roditelja i voditeljica kluba. Na organiziranim stručnim predavanjima je sudjelovala gđa.Anka Slonjšak dipl.oec. – pravobraniteljica za osobe s invaliditetom i gđa.Anica Ježić kao predstavnica MSPM i zamjenica ravnatelja Ureda za udruge RH.

Uz stručne i edukativne aktivnosti te kreativne radionice organizirane za predsjednike, voditelje i tajnike udruga, u suradnji sa HZZ-om organizirane su i edukativne radionice za osobe s intelektulanim teškoćama, te zabavni program i rekreacija za sve sudionike.