KAMP U TUHELJSKIM TOPLICAMA 13-15.11.2015

Objavljeno: 21. 12. 2015 - Vijesti

Od 13.-15.11.2015.godine u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama organiziran je Kamp u okviru programa „Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove“ Ministarstva socijalne politike i mladih.

U kampu su uz sudionike 32 udruge sudjelovali i naši  članovi,roditelji,voditeljica dnevnog boravka,administratorica i vozač-trener. Na organiziranim stručnim predavanjima je sudjelovala  gđa.Anica Ježić kao predstavnica MSPM,Medina Tanjić Vantić.dr.sc.ERF Tuzla,Marko Perkov Udruga osoba s ntelektualnim teškoćama Istra

Uz stručne i edukativne aktivnosti te kreativne radionice organizirane za predsjednike, voditelje i tajnike udruga,organizirane su i edukativne radionice za osobe s intelektulanim teškoćama, te zabavni program i rekreacija za sve sudionike.U sklopu kampa obišao se i Muzej Krapinskog čovjeka.