Institucionalna podrška Udruzi Regoč u 2017. godini

Objavljeno: 22. 11. 2017 - Galerija

U travnju ove godine Udruga je potpisala ugovor s Nacionalnom zakladom za razvoj civilnog društva o financiranju institucionalne podrške za razdoblje od 1. travnja do 31. prosinca 2017. godine. Udruga institucionalnu podršku koristi za stabilizaciju, kontinuirani rad i razvoj Udruge. Jačanjem kapaciteta Udruga je ojačala svoju ulogu u zajednici i osigurala stabilnost.

Na temelju odredbi Pravilnika o uvjetima i postupku za dodjelu sredstava za ostvarivanje svrhe Nacionalne zaklade i Odluke Upravnog odbora Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva o odobravanju financijskih sredstava za institucionalne podrške udrugama u programskom području Institucionalne podrške stabilizaciji i/ili razvoju udruge Nacionalna zaklade će isplatiti Udruzi ukupno 76.216,95 kuna. Nacionalna zaklada će tijekom provedbe institucionalne podrške provesti programsko i financijsko vrednovanje korištenja institucionalne podrške sukladno iskazanim potrebama i planiranim troškovima u cilju stabilizacije i/ili razvoja udruge.