III. Olimpijada starih sportova za osobe s invaliditetom – Vinkovci

Objavljeno: 17. 10. 2012 - Galerija

17.10.2012.,članovi naše udruge su sudjelovali na “III. Olimpijadi starih sportova za osobe s invaliditetom”.  Natjecanje je održano u Vinkovcima u Centru za rehabilitaciju “Mala Terezija” koji je ujedno bila i organizator natjecanja uz pokroviteljstvo Grada Vinkovaca u programu “Grada prijatelj djece”.  Regočevci su sa svojom ekipom od 6 članova (Tomislav, Nikolina, Jakov, Julija, Mario, i Damir)  sudjelovali u 9 disciplina:

  • skakanje u vrećama
  •  bacanje kamena s ramena
  • “karike na marike”
  • skok u dalj
  • trčanje 400 m
  •  nošenje jaja
  •  nošenje na krke
  • “pod zid”
  • potezanje konopca

Naši članovi su ovu priliku iskoristili za stjecanje novih poznanstava, razmjenu iskustva i zajedničko druženje uz animatore sa prijateljima iz drugih Udruga. Kući se vratili sa osvojenim 1.mjestom u ekipnom natjecanju i sa 5 pojedinačno osvojenih medalja.

Čestitamo Regočevci!!!