GOSTOVANJE U NOVOJ GRADIŠKI

Objavljeno: 26. 11. 2011 - Galerija

Obilježavanje 10 godina rada Udruge za pomoć OMR Nova Gradiška

S radošću smo sudjelovali na prigodnom programu obilježavanja 10 godina rada Udruge Nove Gradiške.

Programu i svečanoj večeri su prisustvovali uvaženi gosti iz Županije, Grada Nove Gradiške, Centra za socijalnu skrb, bolnice Nove Gradiške i gosti iz drugih oblližnjih srodinih udruga (Vinkovci, Vukovar, Orahovica).

Čestitamo Udruzi Nova Gradiška na dugogodišnjem radu i djelovanju za dobrobit osoba s mentalnom retardacijom i njihovih obitelji. Deset godina je puno rada, žrtvovanja, truda i zalaganja, vidljiv je veliki napredak od samih početaka, a drago nam je bilo čuti i predstavljanje projekta koji su u fazi pregovora i realizacije te planove koji će  rad Udruge podići na još veću razinu.

Kao što smo u svojoj čestitci u Novoj Gradišci napomenuli – kao najbliži susjedi i prijatelji uvjek smo na raspolaganju za bilo kakvu pomoć i nadamo se daljnjim zajedničkim druženju, izletima,  putovanjima,  jačanju prijateljskih veza i pružanju međusobne podrške u radu.