Galerije slika

“SUPPORT CROATIAN CHILDREN CARING FOR EACH OTHER” – Global Giving

Objavljeno: 27. 11. 2020 - donatori

Udruga Regoč sudjeluje u novom projektu sa partnerima iz Zagreba na platformi Global Giving. Više informacija o samom projektu možete pronaći na sljedećoj poveznici:

Zaželi – Regoč – potpisivanje ugovora

Objavljeno: 30. 09. 2020 - EU projekti

30. rujna 2020. godine 7 žena potpisalo je ugovore o radu u sklopu projekta Zaželi – Regoč. Žene će kao ciljna skupina projekta osigurati pomoć i podršku za 42 starija krajnja korisnika. Projekt je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda kroz operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.” u sklopu natječaja “Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II”. Projekt je vrijedan 650.060,00 kuna, u stopostotnom iznosu sufinanciran sredstvima Europske unije.

Uvodna konferencija projekta “Zaželi – Regoč” – UP.02.1.1.13.0168

Objavljeno: 15. 09. 2020 - EU projekti

Jučer je na imanju Udruge Regoč u Bukovlju održana Uvodna konferencija projekta Zaželi – Regoč. Projekt je omogućio pristup tržištu rada i obrazovanju za 7 žena koje su pripadnice ranjivih skupina s područja grada Slavonskog Broda i njegove okolice, a koje će pružiti uslugu podrške i potpore za 42 krajnja korisnika koji su u nepovoljnom položaju i na taj način doprinijeti prevenciji prerane institucionalizacije starijih i nemoćnih osoba i osoba u nepovoljnom položaju, njihovoj socijalizaciji, olakšanju života u vlastitim domaćinstvima i poboljšanju kvalitete života u lokalnoj zajednici.
Projekt je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda kroz operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.” u sklopu natječaja “Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II”. Projekt je vrijedan 650.060,00 kuna, u stopostotnom iznosu sufinancran sredstvima Europske unije.

Poziv na dostavu ponuda “Moj prijatelj u zajednici” – UP.02.2.2.06.0258

Objavljeno: 15. 09. 2020 - EU projekti

Udruga Regoč provodi projekt pod nazivom “Moj prijatelj u zajednici” – UP.02.2.2.06.0258, koji je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.”. Ukupna vrijednost projekta je 1.498.062,50 HRK.

U sklopu projekta planirano je ugovaranje izvoditelja:

• radionice za osobe s intelektualnim teškoćama „Aktivnosti svakodnevnog života“
  • radionica za roditelje/članove obitelji OIT „Osamostaljenje OIT – prvi korak ka uključivanju u društvo“
  • edukacije „Intelektualne teškoće – vrste i karakteristike“
  • edukacije „Kako komunicirati s OIT“

Molimo sve zainteresirane da postupe u skladu s uputom iz Poziva.

Upit za informativnu ponudu

Poziv na dostavu ponuda – “Moj prijatelj u zajednici” – UP.02.2.2.06.0258

Objavljeno: 15. 09. 2020 - EU projekti

U sklopu projekta planirano je ugovaranje izvoditelja radionice „Izrada tepiha – osnaživanje za samozapošljavanje“. Pri dnu objave nalazi se Poziv na dostavu informativnih ponuda. Molimo sve zainteresirane da postupe u skladu s uputom iz Poziva.

Upit za informativnu ponudu_tkanje