UNAPRJEĐENJE POSTOJEĆIH I ŠIRENJE USLUGA IZVANINSTITUCIONALNE SKRBI NA PODRUČJU ODABRANIH URBANIH AGLOMERACIJA/ PODRUČJA OSIJEK, PULA, RIJEKA, SLAVONSKI BROD, SPLIT, ZADAR I ZAGREB (UP.02.2.2.2.15.0048)

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

U sklopu projekta Nije problem – svi u Regoč!osobe s intelektualnim teškoćama zajedno sa voditeljicom sudjeluju u kreativnim radionicama.Danas radionica keramike.

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

U sklopu projekta Nije problem svi u Regoč!osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u radionicama psihosocijale podrške i uslugama savjetovanja.

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

U sklopu projekta “Moj prijatelj u zajednici” osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u aktivnostima svakodnevnog života.

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

Osobe s IT u većini slučajeva druže se s roditeljima i članovima obitelji. Kako bi potaknuli članove lokalne zajednice na druženje s osobama s IT kroz inovativnu socijalnu uslugu
“Moj prijatelj u zajednici” omogućili smo i jednima i drugima zajedničko druženje – osobama s IT uključivanje u život zajednice, a članovima zajednice mogućnost prihvaćanja i senzibiliziranja.

POLUFINALISTI PRVOG NACIONALNOG GASTRO NATJECANJA ” AMOROVA ŽLICA” – za društvo jednakosti

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

Udruga UNUO je ove godine samoinicijativno pokrenula nacionalni projekt “Društvo jednakosti”. U sklopu projekta Udruga održava GASTRO natjecanje “Amorova žlica” za društvo jednakosti na razini države za osobe sa invaliditetom u dobi iznad 17 godina. 12.09.2021.godine u Vinkovcima natjecatelji iz Udruge Regoč – Nikolina, Martina i Tomislav sudjelovali su u kategoriji Kuhanje. Ponosni smo što smo mogli doprinijeti ovom projektu i što je naša Nikolina polufinalistica prvog nacionalnog gastro natjecanja.Bravo Nikolina!

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

U sklopu projekta “Moj prijatelj u zajednici” osobe s intelektualnim teškoćama sudjeluju u radionici” U zdravom tijelu zdrav duh”!…

Objavljeno: 11. 10. 2021 - Vijesti

Hvala svima koji su prepoznali važnost ove socijalne usluge i svoje slobodno vrijeme podijelili sa osobama sa IT.