SUDJELOVANJE UDRUGE REGOČ U VIJESTIMA SBTV-a

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Vijesti

Udruga Regoč sudjelovala je u emisiji lokalne televizije SBTV i predstavila svoju suradnju s Muzejom Brodskog Posavlja.

Godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Galerija

U ponedjeljak, 18. svibnja 2020. godine, Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. objavilo je I. izmjene Godišnjeg plana objave poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2020. godinu u okviru OPULJP-a. Izmjene Godišnjeg plana objave poziva objavljuju se s ciljem informiranja javnosti o promjenama u okviru planiranja Poziva, kao i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga.

Godišnji plan objave Poziva na dostavu projektnih prijedloga OPULJP-a

MEĐUNARODNI DAN MUZEJA 18.5.2020

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Vijesti

Povodom Međunarodnog dana muzeja u suradnji sa Muzejom Brodskog Posavlja u Udruzi Regoč odrađene su divne grafičke radionice. Ponosni smo na naše korisnike koji su se uključili i izradili prekrasne uradke.

Poziv za prijavu projekata i programa udruga usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2019. godinu

Objavljeno: 18. 05. 2020 - Vijesti

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je 18. svibnja 2020. Odluku o financiranju Poziva za prijavu projekata i programa udruga usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2019. godinu. Prema toj Odluci, Udruzi Regoč dodijeljeno je 95.000,00 kn za projekt Osnaženi roditelji=sretna obitelj II.

Odluka o raspodjeli sredstava – djeca i obitelj 2019